Čeprav se veliko ljudi med poletnimi počitnicami odpravlja na morje, pa so gore prav tako priljubljena destinacija. Najem apartmajev v Kranjski Gori lahko vodi v zelo prijetne počitnice. Tam se boste naužili svežega zraka iz narave, pa tudi zaplavali boste lahko v čisti vodi tamkajšnjega jezera Jasna. Kranjska Gora je sicer priljubljena destinacija za vse letne čase, saj se čez celo leto lahko lotite različnih dejavnosti v naravi. To pomeni, da se lahko pozimi najbolj osredotočite na smučaje in zimske športe, poleti pa je to najboljše izhodišče za osvajanje gora v Triglavskem narodnem parku, kolesarjenje in še mnogo več.

apartmaji Kranjska Gora

Kranjska Gora poleti

Kranjska Gora poleti ponuja najlepše razglede Slovenije. Tu je odlično izhodišče za vse pohodnike, ki želijo osvojiti bližnje gore. Ker leži v Triglavskem narodnem parku, so vse njegove znamenitosti le nekaj minut stran. Pohodnikom ne bo niti en dan dolgčas in vsak dan lahko osvajajo vrhove hribov ali gora. Lahko pa se zgolj sprehodijo po sprehajalnih poteh, ki jih je v Kranjski Gori in njeni okolici ogromno. Tudi kolesarji bodo v Kranjski Gori prišli na svoj račun. Kolesarska pot bo kolesarje popeljala po okolici in tako lahko na tak način odkrivajo naravo. Med največje znamenitosti Kranjske Gore pa sodi jezero Jasna. Ta je le nekaj minut oddaljeno od centra, kjer so vsi apartmaji Kranjska Gora. V jezeru Jasna se lahko kljub hladnejši vodi tudi kopate.

Šteblaj apartmaji Kranjska Gora

V Kranjski Gori najdete veliko različnih apartmajev za ljudi z različnimi željami in zahtevami. Če želite bivati v središču mesta, so Šteblaj apartmaji Kranjska Gora idealna izbira. Vsi Šteblaj apartmaji Kranjska Gora imajo svoje parkirišče, kjer lahko parkirate svoj avto. Poleg tega pa so apartmaji prostorni in moderno opremljeni. Našli boste vse pripomočke, ki jih potrebujete za vsakdanje življenje. Vsi imajo tudi brezžično internetno povezavo, da lahko brez problema uporabljate internet.