Cbd kapljice so kakovostne kapljice, ki jih uporabljamo za doseganje kakovostnega spanca. Konopljine cbd kapljice pomagajo pri sproščanju in kasnejšem uspavanju saj ojačujejo delovanje cbd.

cbd-kaplice

Danes je samoumevnost kvalitetnega spanja zelo različna kakor je bila morda pred prejšnjimi desetletji. Ljudje imajo vedno več težav s spanjem zaradi vzburjenosti ali utrujenosti, ki lahko nastopita kot skrajnosti. Brez ojačitve le tega bi kapljice izgubile svojo moč in učinkovitost. Kapljice cbd se ne uporabljajo samo za pomaganje pri vašemu spanju temveč so zdravilne tudi na drugih področjih. Cbd kapljice vsebujejo odmerek THC, ki omogoča da se stranka sprosti in lažje uspava. Količina THC odmerka je poponoma neškodljiva in je uporabljena vključno v medicinske namene in ne vpliva na omotičnost in druge znake, ki bi jih velike količine THC lahko povzročile. Cbd kapljice so pri nas zelo redke, vendar samo tiste ki ne vsebujejo izvlečkov THC.

V prihodnosti pa lahko pričakujemo tudi druge vrste cbd izdelkov kot so žvečilni gumiji, pijače, prehranski dodatki, ki ne vsebujejo THC izvlečka. Za mlajše in najmlajše je priporočena uporaba kapljic brez THC , saj ne želimo riskirati neželenih stranskih učinkov. Primerni kandidati, ki bi se jim priporočila uporaba kapljic za spanje so poleg povišanega stresa in splošnega slabega spanca, tisti ki kažejo znake kronične utrujenosti, bolečine, ki nas ponoči drži budne, anksioznosti in insomnie. Časovno obdobje jemanja kapljic se razlikuje od različnih dejavnikov od treh do dvanajstih mesecev. V tem časovnem obdobju moramo cbd kapljice zaužiti vsako noč, nato pa sledi obdobje v katerem bo zadostoval že eden ali dva odmerka na teden.

Faktorji ki, se jim je potrebno in nujno odpovedati za kakovosten spanec so naše dejavnosti kot so na primer gledanje televizije ali delo na računalniku. Take dejavnosti zmotijo potek izdelave melatonina, ki poskrbi da postanemo zaspani. Ostali pomembni faktorji pa so tudi poraba kofeina in njegova presnova in uživanje alkohola. Če imate občutek da vam v kapljicah nekaj primanjkuje lahko kapljicam dodamo tudi različne znane rastline kot so pasijonka, čeladnica ali baldrijan saj učinki teh rastlin pomirjajo in imajo odlično sinergijo z nizkimi odmerki THC. Kapljice se dozirajo v majhne stekleničke z odmerki od 10 do 15 mililitrov.