Abdominoplastika se uporablja že mnoga leta. S njo v bistvu lahko popravite svoj trebuh. Veste, da začne včasih koža na trebuhu viseti, še posebej po porodu ali pa po večji izgubi kilogramov. Takrat vam tista viseča koža predstavlja le še neko nepotrebnost, ki se je hočete čim prej znebiti. Če hočete na ta poseg pa lahko vidite oziroma preberete več na n-suvorov.com/abdominoplastika/, kjer lahko vidite tudi cenik za to storitev. Prav tako pa imate vse kontaktne informacije, da se lahko tudi o morebitnih vprašanjih pozanimate pri njih.

abdominoplastika

Drugače pa je abdominoplastika plastična operacija. Z drugo besedo pa lahko rečemo, da je operativna korekcija trebuha. S tem posegom dobite nazaj napet in lep trebuh, kot ste si ga vedno želeli. Sam poseg je primeren za oba spola, tako moške, kot tudi ženske. Ko bodo delali poseg, bodo pa hkrati koreagirali notranjo in zunanjo stran trebuha. Abdominoplastika čisto nič ne boli, saj vse poteka pod anestezijo in pod rokami dobrega kirurga, ki ima za sabo kar nekaj podobnih posegov. Zdaj vsi pa tudi niste dobri kandidati za poseg. Najprej morate biti zdravi in v dobri fizični kondiciji. Imeti morate tudi normalno telesno težko. Če ste telesno težo izgubili, pa morajo videti, da le to vzdržujete in se ne redite. V osnovi so tudi tri vrste abdominoplastike. Le te se imenujejo tradicionalna, mini in pa Fleur de lis abdominoplastika. Sam poseg bo trajal največ tri ure, kar ni tako dolgo. Vse je odvisno tudi od stanja vaše kože na trebuhu. Nekje po treh mesecih lahko izginejo že vse otekline, ki bi nastale zaradi posega. Prav tako pa bo vaša koža res lepa in va trebuh varen. Če imate težave s kožo na trebuhu, pa se le prijavite na abdominoplastiko, da vam pomagajo. Živite spet normalno življenje, brez da bi kaj skrivali.