Pipe so ključen element vsake kuhinje, kopalnice, lahko pa tudi kakšnega drugega prostora. Iz njih namreč priteče življenjsko pomembna tekočina, voda, zato jih redno in vsakodnevno uporabljamo ne le za pripravo hrane, temveč tudi za osebno nego, čiščenje, zalivanje … Če vas zanima, kakšne pipe imate na voljo, obiščite enega od salonov Sam in izberite prave zase.

pipe

Če izbirate pipe za kuhinjo, boste najverjetneje izbrali takšno z daljšim ali premičnim vratom, ki vam bo olajšal pomivanje posode, hkrati pa bo v sklopu preostalih kuhinjskih elementov deloval estetsko in bo lepo zaokrožil celoten videz kuhinje. V kuhinji imamo navadno le eno pipo, tako da kupite tisto, ki vam je na pogled všeč, saj jo boste gledali vsak dan. Če kupujete pipe za kopalnico, pa bodite pozorni na to, da se bodo skladale s kopalniškim pohištvom in tudi med seboj. Za kopalnico morate namreč kupiti več pip, torej eno za umivalnik, pa tudi za prho in morda bide. Nekateri imajo v kopalnici tudi dva umivalnika ali pa še kopalno kad, tako da se lahko nabere več pip. Kadar se znajdete v dilemi, kakšne pipe izbrati za kopalnico, bodite pozorni na to, da bodo vse iz iste linije, saj boste s tem poskrbeli, da bodo med seboj usklajene in se bodo lepo skladale. Poleg tega, da so vam že na videz všeč, morajo biti tudi kakovostne, torej iz trpežnih materialov in narejene s postopki, ki sestavne dele dobro pričvrščajo med seboj. Če pa niste prepričani o kakovosti, pa so tu za vas strokovnjaki, ki vam bodo svetovali, katero pipo izbrati, da boste zadovoljni tako s kakovostjo kot ceno. Obiščite zgoraj omenjene trgovine, kjer vam bodo prijazni prodajalci hitro priskočili na pomoč, razrešili vaše dileme, svetovali o stroki, ki jo dobro poznajo. Pipe so res pomemben del vašega doma, zato si zanje vzemite dovolj časa.